شنبه - پنج شنبه ( 8.00 - 17.00 )

ویکی سفارت، مجموعه اطلاعات مرتبط با سفارت و امور خارجه

دانشنامه سفارت

هفت قانون برای رانندگی در اتوبان، اتوبان­های آلمان، اتریش و سوییس می­توانند یک راه سریع و سرگرم کننده برای رسیدن شما به مقصد و یا یک تجربه­ی خسته کننده از ترافیک باشند. این دستورات تهیه شده اند تا شما در حد امکان تجربه­ی مثبتی از رانندگی در اتوبان داشته باشید.

۱- مردم سوئیس بسیار به مقررات احترام می گذارند و بی نظمی و نقض مقررات را به هیچ وجه برنمی تابند، بنابراین رعایت قوانین و مقررات واحترام به حقوق دیگرافراد جامعه ضرورت تام دارد.

جاذبه های گردشگری سوئیس:

سوئیس به نوعی زادگاه گردشگری زمستانی میباشد. این کشور زیبا، شامل چشم‌اندازهای طبیعی فوق‌العاده و زندگی مدرن شهری است. جنگل‌های آلپ، مراتع سرسبز ،دریاچه‌های خیره‌کننده، ، معماری کم‌نظیر و برخورداری از بالاترین سطح هنر مدرن، آن چیزی است که سوئیس را از سایر کشورهای جهان متمایز می‌کند. این کشور به معنای واقعی کلمه، زیبا است. این مقاله به معرفی جذاب‌ترین اماکن دیدنی سوئیس می‌پردازد که دیدنش را به هیچ وجه نباید از دست داد.:

زندگی در سوئیس و شرایط اخذ <اقامت در سوئیس با علم به این موضوع که هزینه های زندگی در سوئیس میتواند بالا باشد، به موضوع حساسی بدل گشته که هر متقاضی مهاجرت به اروپادر حال حاضر به اخذ اطلاعات مکفی در باب شرایط و هزینه های زندگی در سوئیس میپردازد.زندگی در سوئیس بسیار لذت بخش بوده و کافیست شما یک بار یک سفر توریستی به کشور سوئیس انجام دهید. هزینه های زندگی در سوئیس و البته این روز ها هزینه های زندگی دانشجویی در سوئیس  با اطلاعاتی که  در سایت ها وجود دارد کمی متفاوت است، دقت فرمایید حتما اطلاعات کامل از مراجع معتبر داشته باشید و بعد جهت زندگی در سوئیس اقدامات را انجام دهید.

تلگرام

آیدی ما در تلگرام: plusembassy @

تماس با ما

تلفن تماس: 0218776135 03132244251

ایمیل به ما:

admin@plusembassy.com

ساعات اداری

8 صبح الی 17 بعدازظهر

درباره سفارت پلاس +

سفارت پلاس+ با ارائه خدمات تعیین وقت سفارت، اخذ ویزا، ترجمه مدارک، صدور گواهینامه بین المللی، مشاوره، گرفتن پذیرش تحصیلی و اپلای همراه شماست. 

تماس با ما

شماره تهران : 02187761351

شماره اصفهان : 03132244251

شماره اوکراین : 0380947104046