شنبه - پنج شنبه ( 8.00 - 17.00 )

ویکی سفارت، مجموعه اطلاعات مرتبط با سفارت و امور خارجه

دانشنامه سفارت

مکان گوگل در شادی کارکنان آن بی تاثیر نبوده، و این یک استاندارد طلایی برای غول تکنولوژی می باشد.مقر اصلی آن در مانتین ویو، کالیفرنیا می باشد. گوگل در سال 2016 بر اساسPayScale (سازمانی که درآن درجه بندی دستمزد یا حقوق انجام می شود) در صدر 50 تا از بهترین شرکت ها برای کار در آمریکا قرار گرفت. همچنین فیسبوک در رتبه 5 قرار گرفت با اینکه در سال 2015 در نقطه اول قرار داشت.

کارمندان آمریکایی که در گوگل کار می کنند در بررسی PayScale برای کارمند در تعدادی از مناطق نمرات بالایی برای رضایت شغلی، پاداش و مفهوم کار نمرات بالایی را کسب کرده اند.

از بلوارهای پاریس تا استراحتگاه های ساحلی شیک در ساحل D 'Azur،بیشترین مناظر زیبای جهان در فرانسه وجود دارد،لحظات رمانتیک فرانسه با قلعه های افسانه ای،کلیساهای برافراشته، تصویر عالی روستاها،با وجود پیشرفتی که  این کشور داشته اما هنوز با پیرو  سبک معاصر می باشند.با برج ایفل شروع می کنیم.نماد مدرنی از فرانسه.سپس کشف شاهکارهای معروف هنری در موزه لوور.دعوت به صرف یک روز به خانواده سلطنتی در کاخ زیبای ورسای.نگه داشتن زمانی برای اشنا شدن با غذاهای این کشور،غذاهای سنتی فرانسه در فهرست میراث فرهنگی یونسکو به ثبت رسیده است.هر منطق دارای فرهنگ و غذاهای مربوط به خود می باشد.کرپ و غذاهای دریایی به روستاهای ماهیگیری ماهر اختصاص یافته. در حالی که در کلبه های ییلاقی گرم و نرم در کوه های آلپ فرانسه  cheese fondue(پنیری که در یک نوع سس غوطه ور است) و charcuterie(گوشت پخته شده سرد) استفاده می شود.فراوانی این تعداد مزه یک امر بدیهی در جذابیت فرانسه می باشد.

از ایده ال ترین مکان ها برای قدم زدن و تفریح در سراسر دنیا، خیابانهای زیبا و خیال انگیز است در ادامه این مقاله به برخی از این خیابانهای حیرت آور اشاره شده است.

 

 در این مقاله به بررسی جاذبه های گردشگری تراز اول در ایتالیا می پردازیم و گوشه ایی از این جاذبه ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

تلگرام

آیدی ما در تلگرام: plusembassy @

تماس با ما

تلفن تماس: 0218776135 03132244251

ایمیل به ما:

admin@plusembassy.com

ساعات اداری

8 صبح الی 17 بعدازظهر

درباره سفارت پلاس +

سفارت پلاس+ با ارائه خدمات تعیین وقت سفارت، اخذ ویزا، ترجمه مدارک، صدور گواهینامه بین المللی، مشاوره، گرفتن پذیرش تحصیلی و اپلای همراه شماست. 

تماس با ما

شماره تهران : 02187761351

شماره اصفهان : 03132244251

شماره اوکراین : 0380947104046